Wat is een donkerblauwe keuken sprekend! En helemaal als blauw vaker terugkomt, zoals in de donkerblauwe stoelen. In deze Veenendaalse woning is de liefde voor blauw wel duidelijk.
Ooit stond hier een witte keuken – maar ze willen nu kleur in de keuken. Hoewel de nieuwe keukenopstelling in grote lijnen hetzelfde is gebleven, ademt het keukenontwerp een compleet andere sfeer uit.
Een blauwe keuken uit de showroom van DB Arma Keukens en Sanitair in Nunspeet is de inspiratiebron. Wat chique! Strak ook, mooi in een modern interieur.
De blauwe keuken is verrassend gecombineerd met een licht composiet werkblad. Het aanrecht vormt zo een mooie tegenhanger van de donkerblauwe fronten. Dat de grepen ontbreken in deze hoekkeuken is opzettelijk gedaan, het maakt de donkerblauwe matte keuken extra strak.
Met de gladde inductiekookplaat, ook zwart, en de zwarte kraan, is het echt een gladde keuken. Strak en modern en dat is ook de wens van de bewoners.
De hoekopstelling van deze diepblauwe keuken bevalt nog steeds uitstekend. Bovenkasten? Prima. Fijn, die extra ruimte. Dan kan de afzuiging er ook bij.
De keuken is qua afmeting van het keukenblok iets kleiner dan de vorige, maar dankzij de slimme en uitgekiende indeling werkt de praktische keuken superfijn.
De koelkast in de moderne keuken is het grootste model dat past. Monique vindt het prettig. Het past bij hun manier van leven. Erg fijn dat je zoveel kunt koelen.
De Quooker heeft meer functies dan ze gewend waren. Nu kunnen ze ook bruiswater tappen en ijskoud water op een warme zomerdag. De oven werd groter en heeft ook een magnetronfunctie.
Op de kookplaat is ruimte genoeg voor de pannen. En bij echte uitschieters kun je twee zones koppelen zodat zich één grote zone vormt.
Een praktisch en in het oog springend detail aan deze donkerblauwe keuken is de Bokmerk achterwand. Ze kiezen het in de plaats van tegels in de keuken.
Spiegelglad is het materiaal en je kunt het in elke kleur bestellen. Monique kiest voor grijsblauw, een mooie kleurnuance tussen de blauwe keukenkastdeuren en het licht gekleurde composiet.
Het neemt haar veel schoonmaakwerk uit handen. Je haalt er een doek overheen en klaar. Wat supernetjes afgewerkt en lekker modern!
Voor de vormgeving van de badkamer laten ze zich inspireren door al het fraais wat ze zien bij DB Arma Keukens en Sanitair in Nunspeet. Het mooie is dat je hier zowel je keuken en je badkamer kunt kopen.
De opstelling van de badkamer is nu meer afgestemd op hun persoonlijke voorkeuren, vergeleken met hoe het eerst was.
De douche komt nu achterin, dan is er plek voor een ruimere douche. Deze wordt afgescheiden van de rest van de badkamer door een wand van gedeeltelijk glas.
De muur loopt ver door zodat de badkamer droog blijft tijdens het douchen. Nisjes bieden plek aan tubes en flessen. Binnen handbereik maar toch ook netjes opgeruimd.
Het nieuwe toilet komt op de plek van de vorige. Het donkergrijze wastafelmeubel komt tegen de wand dicht bij de deur, met twee waskommen.
Een deel van de accessoires wordt zwart, zoals de zwarte ophangrekken en een zwarte radiator voor de elektrische verwarming. De kranen zijn chroom. Een mooie mix van zwart met chroom, niet te heftig maar toch ook sprekend genoeg.
Leuke tegels met een decor van een blauwe bloem vormen de omlijsting. Ze zijn doorgetrokken in de doucheruimte.
De toiletruimte beneden wordt exact naar een opstelling in de showroom.
Tegen drie grijze wanden en een wand met kleine donkergroene tegeltjes komt het witte toilet, afgewerkt met knoppen, kraan en toiletrolhouder van rosé! Zoals je in een hotel zou kunnen tegenkomen...